مقالات سایت

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید

کروم

گوگل کروم به مرز دو بیلیون نصب رسید.البته این آمار شامل نصب بر روی موبایل و کامپیوتر است. این اولین سرویس گوگل است که این میزان طرفدار دارد. که البته حدود یک بیلیون نفر از این کاربران فعال هستند. گوگل هفت سرویس دارد که بیشتر از یک بیلیون بار نصب شده اند که آنها کروم , گوگل پلی , جیمیل , اندروید , مپس , سرچ و یوتیوب هستند.

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: یکشنبه 23 آبان 1395 ساعت: 11:29

نظرات(0)

تعداد بازديد : 351

به این پست رای دهید:

فیس بوک مسنجر

اگر شما دوست دارید که به صورت رندوم یا تصادفی با افراد دیگر آشنا شوید و صحبت کنید فیس بوک این امکان را به خودش اضافه کرده است. البته این امکان پارسال به فیس بوک اضافه شده بود که غیر فعال شده بود اما اکنون این امکان دوباره به فیس بوک بازگشته است.

برای مشاهده ادامه این مطلب کلیک کنید

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: شنبه 22 آبان 1395 ساعت: 20:39

نظرات(1)

تعداد بازديد : 329

به این پست رای دهید:

کتانی مناسب

کفشهایی که هر روز می پوشید بر روی سلامت پاها , زانو , پشت و ستون فقرات شما تاثیر میگذارند. انتخاب یک جفت کفش مناسب به سلامتی شما کمک بسیاری میکند. برای مشاهده ده مرحله راهنمای خریدن کفش مناسب در ادامه مطلب همراه ما باشید.

برای مشاهده ادامه این مطلب کلیک کنید

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: جمعه 21 آبان 1395 ساعت: 19:10

نظرات(1)

تعداد بازديد : 270

به این پست رای دهید:

ساعت مچی

انتخابهای زیادی برای خرید یک ساعت مچی به صورت نو و دست دوم وجود دارد مانند خرید اینترنتی و خرید از فروشگاه و... . هر فروشنده ای جنس خود را به نحوی معرفی میکند و باعث سردرگمی مشتریان میشوند. همانطور که شما یک وسیله نقلیه را فقط از روی رنگ آن خریداری نمیکنید پس ساعت مچی را هم نباید تنها از روی ظاهر و زیبایی آن بخرید.

در ادامه مطلب سه قانون مهم برای خرید ساعت مچی را بررسی میکنیم همراه ما باشید.

برای مشاهده ادامه این مطلب کلیک کنید

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: جمعه 21 آبان 1395 ساعت: 14:10

نظرات(0)

تعداد بازديد : 282

به این پست رای دهید:

نوشتن مقاله

آیا تا به حال به تهیه کردن یک مقاله خوب فکر کرده اید؟ در این مقاله قدمهایی را که برای ایجاد یک مقاله خوب مورد نیاز است را بررسی میکنیم. لطفا در ادامه مطلب همراه ما باشید.

برای مشاهده ادامه این مطلب کلیک کنید

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: جمعه 21 آبان 1395 ساعت: 0:56

نظرات(0)

تعداد بازديد : 336

به این پست رای دهید:

دوستان

اگر دوستی نداشته باشید در زندگی احساس تنهایی میکنید که البته این درست نیست!شما میتوانید دوستان جدیدی پیدا کنید حتی اگر دوستی نداشته باشید.این اتفاق زمانی رخ میدهد که شما محل زندگی خود را عوض میکنید یا با تنها دوست نزدیک خود به هم میزنید و یا یک تغییر بزرگ در زندگی خود میدهید.

در ادامه قدمهای مهم برای خارج شدن از تنهایی رو بررسی میکنیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

برای مشاهده ادامه این مطلب کلیک کنید

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: پنجشنبه 20 آبان 1395 ساعت: 14:28

نظرات(0)

تعداد بازديد : 302

به این پست رای دهید:

گوشی تاشو

طبق گزارشات سامسونگ سالهاست که بر روی ساخت تلفن همراه تاشو کار میکند و هنوز هم مشغول تحقیق در این رابطه هست.مجموعه ای از اطلاعات بدست آمده دید خوبی برای ما فراهم میکنند که موبایل های تاشو چگونه کار میکنند.

همانطور که در تصویر فوق نیز مشخص هست قسمتی که موبایل از آنجا تا میشود درست وسط صفحه نمایش وجود دارد.همین قسمت لولایی شکل که در مرکز گوشی وجود دارد باعث میشود که هنگام کار گوشی اندکی خم شود و بهتر در دست قرار بگیرد.تا شدن گوشی باعث میشود که طول آن نصف شود و حمل و نقل آن نیز بسیار ساده میشود.

اما متاسفانه هیچ نشانه ای وجود ندارد که این نوع گوشی به زودی در دسترس عموم قرار بگیرد.اگرچه سامسونگ اظهار کرده بود که تولید گوشی های انعطاف پذیر خیلی طول نخواهد کشید.و سامسونگ تنها شرکتی نبوده که بر روی گوشی های انعطاف پذیر کار کرده.

غیر محتمل به نظر می آید که این نوع طراحی در گوشی آینده سامسونگ یعنی Galexy S8 دیده شود و سامسونگ این ریسک را نخواهد کرد که با یک طراحی جدید هواداران خود را از دست بدهد.

خبر تولید یک تلفن همراه تاشو از سوی سامسونگ قطعا یک خبر هیجان انگیز است اما باید دید که آیا میتواند یک تحول در بازار ایجاد کند یا خیر.

منبع

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت: 21:24

نظرات(0)

تعداد بازديد : 333

به این پست رای دهید:

گوشی سامسونگ S7

ممکن است برای جلب رضایت هواداران Galaxy Note 7 گوشی جدید سامسونگ یعنی Galaxy S8 با صفحه نمایش بزرگی عرضه شود.گفته میشود محصول جدید سامسونگ در دو حالت عرضه میشود : یک مدل با صفحه نمایش 5.7 اینچی و دیگری با صفحه نمایش 6.2 اینچی.

آخرین گوشی های سری Galaxy یعنی Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge به ترتیب با صفحه نمایش های 5.1 و 5.5 اینچی عرضه شدند درحالیکه گوشی Note 7 که نواقصی در تولیدش وجود داشت صفحه 5.7 اینچی داشت.

انتظار میرود که در طراحی Galexy S8 بیشتر از 90 درصد گوشی را صفحه نمایش و باقی را قاب گوشی تشکیل دهد. احتمالا حجم گوشی نسبت به مدلهای پیشین تغییری نمیکند.

اگرچه ممکن است سامسونگ قبل از شکست در Note 7 هم قصد داشته که نسبت صفحه نمایش به قاب را در گوشی ها بالا ببرد که این امکان را ایجاد میکرد که با همان حجم گوشی Galaxy S7 اندازه صفحه نمایش را افزایش دهد.

همچنین اگر سامسونگ بخواهد S8 را طوری عرضه کند که 100% جلوی گوشی صفحه نمایش باشد دکمه Home که ویژگی اثر انگشت را نیز داشت دیگر وجود نخواهد داشت.

منبع

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت: 16:21

نظرات(0)

تعداد بازديد : 325

به این پست رای دهید:

صفحه هشدار

گوگل خواهان ایجاد فضای امن برای اینترنت است و اکنون برای محقق کردن این امر کمی متفاوت عمل میکند.که اگر به سایتهایی وارد شوید که قصد بدی داشته باشند با صفحه ای مواجه میشوید که به شما در مورد محتوای سایت هشدار میدهند.

اما این روش چگونه عمل میکند؟گوگل میگوید سایتهایی که خطرناک تشخیص داده میشوند پس از ورود به آنها هشدار دریافت میکنید اما اگر سایتی در ابتدا خطرناک به نظر برسد و سپس خودش را اصلاح کند دیگر در زمان ورود کاربران به سایت با صفحه هشدار مواجه نمیشوند.

گوگل میگوید که هدف این فعالیت وب گردی ایمن و هشدار برای سایتهایی که مخرب تشخیص داده میشوند.همچنین اضافه میکند:

اگر سایتی به عنوان سایت خطرناک شناخته شود تا 30 روز نمیتواند درخواست کند تا  بررسی مجدد در مورد سایت او انجام شود و در این مدت صفحه هشدار به کاربران نمایش داده میشود.هنگامیکه یک سایت خطرناک تشخیص داده شود این موضوع از طریق ایمیل به وب مستر اطلاع داده میشود.

گوگل ادامه میدهد که نمایش صفحه هشدار برای سایتهایی که هک شده اند و به سایتی مخرب تبدیل شده اند مورد استفاده قرار نمیگیرد بلکه برای سایتهایی که به منظور حمله به کاربران طراحی شده اند مورد استفاده قرار میگیرد.

منبع

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت: 12:59

نظرات(0)

تعداد بازديد : 694

به این پست رای دهید:

موفقیت

همه ما در لحظه لحظه زندگی خود احساس شکست میکنیم.در حالیکه این یک احساس طبیعی است شما باید راهی پیدا کنید تا خودتان و زندگی خود را از دید دیگری ببینید.گاهی وقتها ما چیزهای کوچک را نادیده میگیریم فقط به خاطر اینکه پولدار نیستیم یا در کاخ زندگی نمیکنیم ویا یک ماشین تجملی سوار نمیشویم که این بدان معنی نیست که ما شکست حورده ایم و یا خوشبخت نیستیم بلکه کاملا برعکس.

در ادامه بیست عاملی که نشان میدهند ما خوشبخت هستیم را مرور میکنیم.در ادامه مطلب همراه ما باشید.

برای مشاهده ادامه این مطلب کلیک کنید

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت: 16:37

نظرات(0)

تعداد بازديد : 292

به این پست رای دهید:

گوشیهای اندروید

اگر شما نگران افتادن گوشی خود درون آب هستید این لیست میتواند برای شما مفید باشد.

گوشی هایی که اگر درون استخر بیفتند و یا زیر باران بتوان از آنها استفاده کرد دیگر مانند گذشته کمیاب نیستند.بسیاری از تولید کنندگان تلفن همراه محصول خود را طبق استاندارد IP67 و IP68 عرضه میکنند که این بدان معنی است که اگر گوشی شما درون آب بیفتد یا ضربه ببیند خراب نمیشود.در حالیکه در باز گوشی وجود ندارد که به طور کامل ضد آب باشد اما تعدادی از گوشی ها تا حد زیادی در برابر آب مقاوم هستند. و در این مقاله راجع به چند تا از بهترین گوشی های ضد آب اندرویدی صحبت میکنیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

برای مشاهده ادامه این مطلب کلیک کنید

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت: 12:50

نظرات(0)

تعداد بازديد : 301

به این پست رای دهید:

اپلیکیشن microsoft selfie

بهبود کیفیت عکس های سلفی

آیا میخواهید با به راحتی کیفیت عکس های سلفی خود را بالا ببرید؟ اپلیکیشن microsoft selfie برای این کار طراحی شده است. این اپلیکیشن که چند ماه قبل برای ios منتشر شده بود اکنون برای اندروید نیز در دسترس است.

مایکروسافت اپلیکیشنی ساخته است که میتواند به صورت خودکار جنسیت شخص و سن و رنگ پوست را همراه فاکتورهای دیگری مانند روشنایی عکس تشخیص دهد. و این اپلیکیشن میتواند کاری کند که در یک لحظه کیفیت عکس شما بالا برود.

اگر تغییراتی که این اپلیکیشن به صورت خودکار ایجاد میکند مورد پسند شما نیست درون برنامه این امکان وجود دارد تا بتوانید به صورت دلخواه تغییراتی ایجاد کنید. همچنین سایر عکس های دوربین موبایل خود را میتوانید با این برنامه بهبود دهید.

زمانی که این اپلیکیشن برای ios منتشر شد بازخوردهای خیلی خوبی داشت و واکنش کاربران اندروید نسبت به این برنامه میتواند خیلی جالب باشد. اگر شما از این برنامه استفاده میکنید لطفا نظر خود را در قسمت نظرها بیان کنید.

لینک گوگل پلی microsoft selfie

منبع

موضوع: مقالات سایت,

نویسنده:

تاریخ: دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت: 2:01

نظرات(0)

تعداد بازديد : 280

به این پست رای دهید:

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 2011
کل نظرات : 120
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 5
آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 115
ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز : 4
آي پي امروز : 14
آي پي ديروز : 65
بازدید هفته : 719
بازدید ماه : 6,595
بازدید سال : 129,236
بازدید کلی : 1,604,200
اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی : 44.192.254.173
مرورگر :
سیستم عامل :
امروز : شنبه 01 مهر 1402

ورود کاربران


رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

امکانات جانبی